همانقدر که ساعت بر قضاوت ما بر افراد در دنیای واقعی موثر است، در دنیای سینما و در جهت نمایش دادن روحیات شخصیت های فیلم و سریال نیز کاربرد دارد. به همین خاطر است که عوامل پشت صحنه تمرکز زیادی بر انتخاب ساعت شخصیت ها در دنیای سینما دارند. عموما برای ایجاد حس ماجراجویی و یا نمایش شخصیت سرسخت و قوی از جی شاک استفاده میشود. در لیست زیر 5 مورد از حضور جی شاک در دنیای سینما را بررسی خواهیم کرد:

1- بردلی کوپر – American Sniper

سری 6600 جی شاک با طراحی قاب مشابه 6900 نماد مناسبی برای سرسختی شخصیت اصلی این فیلم بوده است.

بردلی کوپر در فیلم american sniper با جی شاک سری 6600

2- تام کروز – Mission Impossible 2

سری 6900 جی شاک را قبلا معرفی کرده ایم، سری جذاب ” 3 چشم ” همواره جزو سه جی شاک پرفروش کاسیو بوده و طرفداران زیادی دارد.

تام کروز در Mission Impossible 2 با کاسیو جی شاک سری 6900

3- کیانو ریوز – Speed

استفاده از سری 5600 جی شاک در این فیلم محبوبیت زیادی برای این سری افسانه ای جی شاک به ارمغان آورد، هنوز هم علاقمندان ساعت از لقب « جی شاک اسپید » برای این سری جذاب استفاده میکنند.

کیانو ریوز در فیلم Speed با جی شاک سری 5600

4- کریس پرت – Jurassic World

هیچ ساعتی بهتر از جی شاک نمیتوانست حس ماجراجویی را در این فیلم به شخصیت اصلی ( کریس پرت ) تزریق کند! استفاده از جی شاک مدل GD-100-1B یک انتخاب ایده آل از طرف عوامل پشت صحنه بود.

کریس پرت در فیلم Jurrasic World با جی شاک GD-100

5- آرنولد شوارتزنگر – Running Man

کی بهتر از آرنولد میتواند جی شاک به دست کند؟! حتی لقب ” کاسیو آرنی ” برای سری AMW هم از همین بازیگر و شخصیت برجسته آمده! در این فیلم هم آرنولد یک جی شاک G-5500-1JF به دست دارد.

آرنولد در فیلم Running man با جی شاک G-5500

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *