قبلا در رابطه به علاقه سلبریتی ها به ساعت توضیح داده ایم، همانطور که گفتیم معدود سلبریتی هایی وجود دارند که شناخت و علاقه ی خاصی به ساعت دارند و اطلاعشان از دنیای ساعت را میتوان از کلکسیون شخصیشان متوجه شد. کوین هارت هم از جمله سلبریتی هایی ست که به شدت در دنیای ساعت فعال است و همکاری خوبی هم با ادومارس پیگه داشته و دارد. ما در این متن قصد معرفی تمام کلکسیون این بازیگر محبوب را نداریم و صرفا 3 مورد از جذابترین رولکس های کوین هارت را بررسی خواهیم کرد.

1 – دیتونا پلاتینیوم ( Rolex platinum daytona ref.116506 )

تعداد دیتونا های کلکسیون کوین هارت اصلا کم نیست اما شاید جذابترین دیتونا جدید این بازیگر و گل سرسبدشان دیتونا پلاتینیوم با بزل جذاب قهوه ای و صفحه آبی یخی باشد. ارزش حدودی این دیتونا جذاب 100 هزاردلار است.

رولکس های جذاب کوین هارت

2- دیتونا وینتیج طلا ( Vintage Daytona ref.6263 )

دیتوناهای وینتیج همیشه بین ساعت دوستان پرطرفدار و پرخاطره هستند، علاوه بر استیل همین ساعت نمونه طلای زرد هم در کلکسیون هارت موجود است! نمونه طلا با دایل طلایی و ساب دایل های مشکی هماهنگ با دور صفحه جذابیت ظاهری خاصی دارد. ارزش حدودی این ساعت 230 هزار دلار است.

رولکس های جذاب کوین هارت

3- دی دیت 2 رفرنس 218238 ( Day-date II ref.218238 )

دی دیت مورد بحث ما با طلای زرد، نشانگر اعداد الماس بگت، دور صفحه بگت و البته نشانگر 9 و 6 از جنس یاقوت بدون شک علاوه بر متریال استفاده شده خاص و لوکس جذابیت ظاهری بالایی دارد. تعداد دی دیت های این رفرنس زیاد نیست و قیمت دقیقی برای این نمونه نمیتوان عنوان کرد، اما نمونه بدون بزل دور صفحه بگت ارزش حدودی 60 هزاردلاری دارد.

رولکس های جذاب کوین هارت

نوشته های مشابه